SAPO ERDHI

Brother Mono Laser Printer HLL5100D

29,990 L

 

Printeri pa ngjyra Brother HL-L5100D është ideal për zyrat dhe jo vetëm, që kanë nevojë për një printer me shpejtësi të lartë dhe kosto të ulët. Printon deri në 40 faqe për minutë dhe suporton printimin e dyanshëm automatik. Në këtë mënyrë do të kurseni letrën dhe kohën tuaj. Mund të lidhet me dy kompjutera njëkohësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

Printer type

Mono

Display

Backlit LCD

Display size

16 characters x 1 line

Laser classification

Class 1 Laser Product (IEC 60825-1:2007)

Max paper size

A4

Memory

256MB

Processor

Cortex-A9 800MHz

Technology

Laser

Printing
A4 2-sided print speed

Up to 20 sides per minute

A4 standard print speed

Up to 40

Resolution

Up to 1,200 x1,200dpi

Automatic 2 sided print

Yes

Emulations

PCL6, BR-Script3 (Postscript®3™ Language Emulation), IBM Proprinter XL, Epson FX-850, PDF Version 1.7, XPS Version 1.0

First print out time

Less than 7.2 seconds

Paper input

Lower Tray – 250 sheets, Multi Purpose Tray – 50 sheets

Paper output

Face Down – 150 sheets Face Up (Straight Paper Path) – 1 sheet

Connectivity

Wired Network

Local interface

Hi-Speed USB 2.0

Wired network interface

Ethernet (10Base-T/100Base-TX)

Mobile connectivity

AirPrint, Android Print Service Plugin, Cortado Cloud Print™, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria

Operating systems & software
Supported

Windows®: Windows 10® (32 & 64 bit editions),
Windows 8® (32 & 64 bit editions),Windows 7® (32 & 64 bit editions),
Windows Vista® (32 & 64 bit editions), Windows® XP Professional (32bit(x86) SP3 & 64bit(x64) SP2 editions),
Windows® XP Home (32bit(x86) SP3), Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2,
Windows® Server 2008 (32 & 64 bit editions), Windows® Server 2003 R2 SP2 (32 & 64 bit editions),
Windows® Server 2003 (32 & 64 bit editions). / Mac: OS X 10.8.5, 10.9.x, 10.10.x, 10.11.x or greater /
Linux CUPS, LPD/LPRng (x86/x64 environment)

Environmental
Sound power

Printing 6.90BA, Quiet mode printing 6.47BA, Ready mode up to 4.70BA

Sound pressure

Printing 52dbA, quiet mode printing 50dbA, ready mode up to 34dbA

Typical electrical consumption

0.52KWh / Week

Dimensions & weights
Dimensions

373 (w) x 388 (d) x 255 (h) mm

Weight

10.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power supply cord,

1 x Product safety guide,

1 x Software disc,

Supplies,

1 x Quick setup guide

Garancia e produktit

24 Muaj