Canon EOS 2000D DSLR

42,400 L

Beni hapin e pare drejt fotografise DSLR dhe filloni te tregoni historite tuaja me EOS 2000D plus lenten EF-S 18-55 IS II. Eshte e thjeshte per tu perdorur dhe perfekte per fillestaret, duke bere foto te bukura dhe filmime kinematografike Full HD, te mbushura me plote ngjyra. Performance te larte edhe ne kushte drite te ulet fal sensorit 24.1 Megapixel.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 371 copë
SKU: SEAA0707 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim