Ofertë!

Children Fun Camera 4K X17

990 L

Kurseni: 3,000 L

Kamer e ideuar per vogelushet me nje pamje terheqese, do jete e preferuara e tyre. Dizajn shume praktik vetëm 99g, është i lehtë ndërsa trupi i saj kompakt është perfekt për duar të vogla.Vjen me një material mbrojtës nga goditja për mbrojtje të shtuar. Material silikoni të butë jo-toksik, miqësor ndaj mjedisit, i cili është rezistent ndaj goditjeve dhe i qëndrueshëm. Eshtë i përshtatshëm për fëmijët dhe siguron një mënyrë të rehatshme  për të bërë foto ose video.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

X17

Color

Grey, Yellow

Camera Case

Littel koala

Material

ABS+silicone

Screen

2.4 inch 4K HD screen

Storage

Internal storage,external SD card(32G)

Picture pixel

Front and rear 4000w auto-focus

Charging time

2 hour

Battery life

4 hours (shoot 200 pcs picture)

Battery capacity

1000mAh

Products function

photo,video,photo sticker,camera timer,playback,MP3

Size

3.8*0.9*2.2cm

Weight

99g

Details

6PCS LED light
Face recognition

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Camera

Camera case

Manual