Ofertë!
OFERTË ONLINE

Citycoco Canada Electric Motorcycle

159,990 L

Kurseni: 20,000 L

Motor elektrik me bateri me kapacitet të madh e cila ju mundëson nga 50km deri në 120km përshkim me një karikim të vetëm (në varësi të kushteve të përdorimit). Motori është i pajisur me ekran LCD për tregimin e të dhënave të ndryshme si niveli i shpejtësisë apo përqindja e mbetur e baterisë dhe një kuti ku mund të vendosni sendet tuaja personale që do ju duhen gjatë udhëtimit.

Ka stok

SKU: CNG2817-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Color

Black

Frame

Steel frame

Motor

2000w hub motor

Battery

60V 20A lithium battery

Display

LCD display

Light

LED light for front & rear

Tire

215/40/12"

Brake

Disc brake for both

Front fork

Hydraulic suspenion

Rear suspension

Air suspension

Max speed

65km/H

Driving mode

Twist Throttle

Driving distance

Approx 50-120km per charging

Loading capacity

300kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Motorcycle

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu