Classic Backpack HP 15.6″

2,700 L

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar .

Ka stok

SKU: SBZA0628 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Water Resistant

Yes

Exterior

A reinforced zipper and hardy construction safeguard your laptop essentials.

Product material

600D Polyester

Dimensions

450 x 300 x 180 mm

Weight

0.43 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Classic Backpack HP 15.6″