Classic Backpack

2,490 L

 

Nëse jeni gjithë kohën në lëvizje, kjo është çanta perfekte për ju. Rezistente dhe shumë e fortë. Mbani pajisjet tuaja të mbrojtura dhe të sigurta gjatë kohës qe jeni duke udhëtuar.

Ka stok

SKU: CNG2722-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 29%
Ofertë!

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″ – 15.6″

2,490 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Features

Durable
Polyester
Resistant
Modern Design

Material

Polyester

Screen size

15"

Dimensions

40 x 27 x 11.5 cm

Weight

0.43 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Classic Backpack