Corsair Ram Per Desktop Vengance LPX, 2x 8GB, DDR 43200

6,990 L

 

RAM VENGEANCE LPX është projektuar për mbingarkesë me performancë të lartë. Përhapësi i nxehtësisë është bërë prej alumini të pastër për shpërndarje më të shpejtë të nxehtësisë dhe PCB me tetë shtresa ndihmon në menaxhimin e nxehtësisë dhe ofron hapësirë ​​superiore për overclocking.

Ka stok

SKU: ECM477 Modeli: LPX Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Vengeance LPX

Color

Black

Memory Series

VENGEANCE LPX

Memory Type

DDR4

Memory Size

16GB (2 x 8GB)

Tested Latency

16-18-18-36

Tested Voltage

1.35V

Tested Speed

3200

SPD Latency

15-15-15-36

SPD Speed

2133MHz

SPD Voltage

1.2V

Speed Rating

PC4-25600 (3200MHz)

Compatibility

Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel 400 Series,Intel 500 Series,Intel 600 Series,Intel X299,AMD 300 Series,AMD 400 Series,AMD 500 Series,AMD X570

Heat Spreader

Anodized Aluminum

Package Memory Format

DIMM

Performance Profile

XMP 2.0

Package Memory Pin

288

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x RAM