Corsair Vengeance DDR4-3600 32GB (2x16GB)

8,990 L

 

DDR4 është optimizuar për sistemet më të fundit dhe ofron frekuenca më të larta, gjerësi bande më të madhe dhe konsum më të ulët të energjisë sesa modulet DDR3. Modulet VENGEANCE LPX DDR4 janë testuar për pajtueshmëri në të gjithë sistemet DDR4 me performancë të shpejtë e të besueshme.

Ka stok

SKU: ECM437 Modeli: CMK32GX4M2D3600C18 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

32GB (2x16GB)

Memory Type

DDR4

Tested Latency

18-22-22-42

Tested Voltage

1.35V

Tested Speed

3600

SPD Speed (Default)

2133MHz

SPD Voltage (Default)

1.2V

Compatibility

Intel 300 Series,
Intel 400 Series,
Intel 500 Series,
Intel 600 Series,
Intel 400 Series,
Intel 500 Series,
Intel 600 Series,
Intel X299,
AMD 300 Series,
AMD 400 Series,
AMD 500 Series,
AMD X570

Fan Included

No

Heat Spreader

Anodized Aluminum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Corsair Vengeance DDR4-3600 32GB (2x16GB)