Corsair Vengeance RGB Pro DDR4-3200 16GB (2x8GB)

8,990 L

 

Memoriet e serisë VENGEANCE RGB PRO ndriçojnë kompjuterin tuaj me drita magjepsëse dinamike RGB dhe njëkohësisht ofrojnë performancën më të mirë të DDR4. Optimizuar për performancën maksimale në motherboard-et më të fundit Intel dhe AMD.

Ka stok

SKU: ECM438 Modeli: CMW16GX4M2C3200C16 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

16GB (2x8GB)

Memory Type

DDR4

Tested Latency

16-18-18-36

Tested Voltage

1.35V

Tested Speed

3200

SPD Speed (Default)

2133MHz

SPD Voltage (Default)

1.2V

Compatibility

Intel 100 Series,
Intel 200 Series
Intel 300 Series,
Intel 400 Series,
Intel 500 Series,
Intel 600 Series,
Intel 400 Series,
Intel 500 Series,
Intel 600 Series,
Intel X299,
AMD 300 Series,
AMD 400 Series,
AMD 500 Series,
AMD X570

Fan Included

No

Heat Spreader

Anodized Aluminum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Corsair Vengeance RGB Pro DDR4-3200 16GB (2 x 8GB)