Crane M2 3-in-1 Handheld Stabilizer

28,200 L

Me i vogel, me i lehte, i dizejnuar per kamera te vogla, celulare dhe kamera aksioni. Bateria prej 7 oresh perdorimi dhe pesha e bejne te pershtatshme per perdorim te zgjatur. Mund te lidhet me Bluetooth dhe Wi-Fi per opsione dhe metoda te ndryshme filmimi qe gjenden ne aplikancionin ZY Play.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN384-B Kategori: ,

Përshkrim

Live. Create. Anywhere
To make every one a true filmmaker of their daily lives, ZHIYUN brings a new handheld stabilizer designed for multiple devices for users of all levels. Featuring a more easy-to-use quick setup system and smart lock design, as well as six creative operation modes, CRANE-M2 easily goes wherever you go and offers endless possibilities to your everyday creation.

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

( 1 ) Hand strap
( 1 ) Phone clip
( 1 ) Quick release plate
( 1 ) Quick start guide
( 1 ) Storage box
( 1 ) Thumbscrew
( 1 ) Tripod
( 1 ) USB Type-C cable
( 1 ) Zhiyun Crane M2 3-in-1 Handheld Stabilizer

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu