Crane Plus 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer

44,400 L

Kapni kendet perfekte dhe foto te bukura me Crane Plus per kamera DSLR. I thjeshte ne perdorim. Mund te kontrollohet edhe nga celulari nepermjet aplikacionit ZY Play ne IOS dhe Android. Mban peshe maksimale deri ne 2.5Kg, gje qe e ben te pershtatshem per shume lloje DSLR. Kohe perdorimi deri ne 18 ore.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN385-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

( 1 ) Zhiyun Crane Plus 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer
( 1 ) Battery compartment and battery charger
( 1 ) 26500 li-ion battery (2 pcs)
( 1 ) Micro USB cable
( 1 ) Lens mounting clamp, mounting screw (2 pcs)
( 1 ) Anti-slip grip tape
( 1 ) Panasonic camera control cable
( 1 ) Sony camera control cable
( 1 ) Tripod
( 1 ) Owner’s manual