Cross Gear Backpack CR-8112XL

4,000 L

Cante shpine 17.3’’, perfekte per shkolle, biznes, pune, palester, udhetime, kamping dhe shume aktivitete te tjera.

S’ka stok

Shitur: 227 copë
SKU: CRG001 Modeli: CR-8112XL Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim