Cross Gear Backpack CR-9850C

4,300 L

Cante shpine multi-funksionale Cross Gear. rezistente ndaj ujit, cope qe nuk fut uje dhe rezistente nga grisjes. Hapsire te bollshme per te futur pajisjet tuaja.

S’ka stok

Shitur: 313 copë
SKU: CRG011 Modeli: CR-9850C Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim