Cross Gear Casual Marsup CDB11015097A

1,990 L

 

Marsup Cross Gear. Material cilesor dhe plote hapsire. Xhepa te ndryshem per te vendosur pajisjet qe ju shoqerojne cdo dite. E pershtatshme per perdorim te perditshem por edhe per udhetime. 

Ka stok

SKU: CRG017 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Dimensions

34 x 16 x 7 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cross Gear Casual Marsup