Cross Gear CR-2114GY 13.3″

2,500 L

Elegante , plot stil dhe me shume hapsire. Kjo cante lapropi 13.3’’ eshte prodhuar per te qene e rehatshme per tu mbajtur me vete kudo ku shkoni.

Ka stok

SKU: CRG006 Modeli: CR-2114GY Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim