Cross Gear CR-8002BK

2,500 L

Cante shpine me nje rrip. Praktike dhe shume funksionale. Shume xhepa dhe hapsire e bollshme per te organizuar gjerat tuaja personale.

Ka stok

Shitur: 203 copë
SKU: CRG005 Modeli: CR-8002BK Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim