SAPO ERDHI

Cross Gear CR-8002BK

1,990 L

 

Cante shpine me nje rrip. Praktike dhe shume funksionale. Shume xhepa dhe hapsire e bollshme per te organizuar gjerat tuaja personale.

Ka stok

SKU: CRG005 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Quality

nylon cloth

Applicable scene

business

Lining Material

Polyester

Waterproof degree

water repellent

Accommodating computer size

7.9 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim