Cross Gear Handbag CR-2808BK

2,500 L

Perfekte per udhetim. Mbani gjerat tuaja me te rendesishme kudo ku udhetoni canten e dores nga Cross Gear. E bollshme dhe e prodhuar me material shume cilesor.

Ka stok

SKU: CRG013 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cross Gear Handbag CR-2808BK