Cross Gear Laptop Bag 13.3″

2,600 L

Cante laptopi 13.3’’. E bukur, praktike dhe me cilesi te larte. Mbani laptopin dhe aksesoret tuaj te organizuar. Funksionale dhe terheqese ne te njejten kohe.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 197 copë
SKU: CRG007 Modeli: CR-2115BK Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim