Ofertë!

Cross Gear Travel Bag CR-2809BK

4,000 L 3,000 L

Cante per udhetime Cross Gear eshte e madhe dhe me shume hapsire. Mund ta perdorni per udhetime ose ne sport, duke mbajtur gjerat e nevojshme me lehtesi.

Ka stok

SKU: CRG015 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim