Crucial MX500 2.5″ Internal SSD

5,490 L

 

Nisni sistemin e laptopit tuaj në sekonda, ngarkoni skedarë pothuajse menjëherë dhe përshpejtoni aplikacionet më të kërkuara me Crucial MX500. Teknologjia e Crucial e përshpejtimit dinamik të shkrimit përdor një grup të adaptueshëm të memories flash për të gjeneruar shpejtësi marramendëse.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
SSD series

MX500

Memory

250GB SSD

Form factor

2.5-inch (7mm)

Interface

SATA (6Gb/s)

Sequential Read

560 MB/s

Sequential Write

510 MB/s

SSD Endurance (TBW)

100TB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD

1 x Quick Start Guide