Davin 4 in 1 USB To Type-C DH01

2,490 L

 

Adaptor 4 ne 1 nga Davin. Perbehet nga nje porte Type-C, nje USB 3.0, USB 2.0 dhe nje tjeter HDMI 4K/30Hz. Mund te  lidhjet me nje shumllojshmei pajisjesh USB.

Ka stok

SKU: CNG1828 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Grey

Model

DH01

Connectors

1 x Type-C
1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
1 x HDMI 4K/30Hz.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Davin DH01

1 x Manual