Second Chance

Dell 15.6″ Precision 7520 16GB, 250GB SSD, Core i5

59,990 L

 

I projektuar me performancë të fuqishme laptopi 15,6″ Precision 7520 nga Dell është i përshtatshëm për ata përdorues që janë në lëvizje. Ka procesor Intel Core i5-7300HQ 2,5 GHz që ju lejon të hapni disa aplikacione në të njëjtën kohë, RAM 16GB dhe memorje 250GB SSD.

• Intel® Core™ i5-7300HQ
• 16GB RAM + 250GB SSD
• 15.6″ Full HD
• NVIDIA® Quadro M1200 4GB

Ka stok

SKU: LAP93 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Operating system
Ram

16GB

Memory Internal

250GB

Processor

Intel® Core™ i5-7300HQ

Graphic Card

NVIDIA® Quadro M1200 4GB

Display Size

15,6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu