Dell 23.6″ Gaming Monitor SE2417HGX

15,990 L

 

Përjetoni lojëra me cilësi dhe me shpejtësi të lartë në këtë monitor elegant, Full HD nga HP. Nuk zë shumë hapsirë dhe është lehtësisht i komandueshëm.

Ka stok

SKU: SBAI0713 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP Omen 27I Gaming Monitor 27″ 2K

68,490 L
Kurseni: 6,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Best for

Gaming, Multimedia

Color

Black

GENERAL
Screen size

23.6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Diagonal Size

59.9 cm
23.6 inches

Aspect Ratio

16:9

Curved Screen

No

Adaptive-Sync Technology

AMD FreeSync Premium

Panel Type

TN

Pixel Pitch

0.2715 mm x 0.2715 mm

Response Time

2 ms, 1ms, 5ms

Refresh Rate

75Hz

Pixel Per Inch

109

Contrast Ratio

1,000:1 (typical)

Colour Support

16.7 million colors

Screen Coating

Anti-glare 3H hardness

Backlight Technology

LED light bar system

Ports

Audio, HDMI, VGA

Display Position Adjustments

Height, tilt

Tilt Angle

-5° to 21°

HDCP support

Yes, HDCP 1.4 (HDMI)

Connectivity

2x HDMI 1.4
1x VGA
1x Audio line-out (headphone not supported)

Power
Voltage Required

100 ~ 240 VAC / 50 or 60 Hz ± 3 Hz / 1.6A

Power Consumption (Operational)

17W (typ) ~ 25W (max)

Power Consumption Stand by

Less than 0.3W

Dimensions & Weight
Dimensions

422.5 mm x 555.2 mm x 179.9 mm

Weight

4.35 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor panel
1 x Stand riser
1 x Stand base
1 x Power cable
1 x HDMI cable
1 x Quick setup guide

Garancia e produktit

12 Muaj