Second Chance

Dell 27″ 2709WB Monitor

14,990 L

 

Përjeto teknologjinë më të re me 2709WB me ekran 27″, me rezolucion 1920 x 1200px. Pamje të qartë, ideal për të luajtur, parë video dhe përdorim të programeve të ndryshme dizajni dhe arkitekture.

Ka stok

SKU: MON1019-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Design
Color

Black

Display
Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Screen size

27"

Aspect Ratio

16:10

Panel Type

VA

Contrast Ratio

3000:1

Brightness

400 cd/m2

Response Time

6ms

Refresh Rate

60Hz

Viewing Angle

178°(H) 178°(V)

Pixel Pitch

0.303 mm

Backlight Technology

LED

Display Type

LED

PORTS & INTERFACES
Details

High Definition Multimedia Interface (HDMI)
Digital Visual Interface (DVI) with High Definition Content Protection (HDCP)
DisplayPort
Video Graphics Array (VGA), Composite Video, Component Video

Security details

Kensington® security port (cable lock sold separately)

Power
Voltage Required

100 to 240 VAC

Power Consumption (Operational)

105 watts (typical); 160 watts (maximum)

Power Consumption Stand by / Sleep

Less than 2 watts

Dimensions & Weight
Dimensions with stand (W x D x H)

63.21 cm x 20.0 cm x 45.19 cm

Weight

8.3 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj