Second Chance

Dell 27″ U2715HC Ultrasharp Monitor

24,990 L

 

Përjeto teknologjinë më të re me U2715HC me ekran 27″, me rezolucion 2560 x 1440px. Pamje të qartë, ideal për të luajtur, parë video dhe përdorim të programeve të ndryshme dizajni dhe arkitekturë. 

Ka stok

SKU: MON1018-B Modeli: U2715HC Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Design
Color

Black

Display
Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Screen size

27"

Aspect Ratio

16:9

Panel Type

IPS

Optimal resolution

2560 x 1440 at 60Hz

Contrast Ratio

1000: 1

Brightness

350 cd/m²

Response Time

8ms

Refresh Rate

60Hz

Viewing Angle

178° vertical / 178° horizontal

Pixel Pitch

0.2331 mm

Backlight Technology

LED

Display Type

Widescreen Flat Panel Display

Flat Panel Mount Interface

VESA (100 mm)

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 HDMI(MHL) connector
1 Mini DisplayPort
1 DisplayPort (version 1.2)
1 DisplayPort out (MST)
1 Audio Line out (connect your speakers)
5 USB 3.0 ports – Downstream (4 at the back, 1 with battery charging)
1 USB 3.0 port – Upstream

Security
Security details

Security lock slot (cable lock sold separately)
Anti-theft stand lock slot (to panel)

Power
Power Consumption (Operational)

36W/ 88 W (maximum)

Voltage Required

100 to 240 VAC

Power Consumption Stand by / Sleep

Less than 0.5W

Dimensions with stand (H x W x D)

36 X 61 X 46mm

Dimensions & Weight
Weight

10.47

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj