Second Chance

Dell 31.5″ 4K UHD Monitor UP3216Q

34,990 L

 

Monitor Dell me madhesi 31.5 inch dhe rezolucion 4K Ultra HD qe do ju ofroje imazhe me cilesi dhe ngjyra si natyrale. Ka rezolucion 3840 x 2160 piksel, ndricim 300 cd/m² dhe eshte i pajisur me teknologjine IPS. Gjithashtu fal madhesise se ekranit ju mund te hapni dhe punoni me disa gjera njekohesisht.

Ka stok

SKU: MON24-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Size

31.5"

Panel Type

IPS-Type LCD

Touchscreen

No

Resolution

3840 x 2160

Aspect Ratio

16:9

Finish

Matte

Hardness Rating

3H

Maximum Brightness

300 cd/m2

Contrast Ratio

1000:1

Dynamic Contrast Ratio

2,000,000:1

Refresh Rate

60 Hz

Adaptive-Sync Technology

None

Bit Depth / Color Support

8-Bit+FRC (1.07 Billion Colors)

Response Time

6 ms (GtG)

Viewing Angle

Horizontal: 178°
Vertical: 178°

Dot Pitch

0.182 x 0.182 mm

Inputs / Outputs
Connectivity

1 x USB Type-B (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Input
4 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Output
1 x DisplayPort Input
1 x Mini DisplayPort Input
1 x HDMI (MHL)

Built-In Speakers

None

Power
Power Consumption

93.4 W (Eco)
70 W (Typical)
0.3 W (Standby)

AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz at 1.7 A

Environmental
Operating Temperature

32 to 95°F / 0 to 35°C

Storage Temperature

-4 to 140°F / -20 to 60°C

Operating Humidity

10 to 80%

Storage Humidity

5 to 90%

Operating Altitude

0 to 16,404' / 0 to 5000 m

Storage Altitude

0 to 40,000' / 0 to 12,192 m

Physical
Dimensions (W x H x D)

19.0 x 29.5 x 8.4" / 48.3 x 75.0 x 21.4 mm (with Stand)
17.5 x 29.5 x 2.0" / 44.5 x 75.0 x 5.2 mm (without Stand)

Weight

18.9 lb / 8.6 kg (without Stand)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu