Dell AIO 21.5″, 8GB, 240GB SSD, Core i3

80,400 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 7. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen me fishe. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Ekrani poziconohet sipas lartesise se deshiruar. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i3-7130U
  • 8GB RAM + 240GB SSD
  • 21.5″ Display
  • Intel HD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAIF0062 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7130U

Processor Frequency

2.70 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

240GB SSD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu