Ofertë!
VETEM ONLINE

Dell AIO Inspiron 27″, 12GB, 512GB SSD, Core i7

179,900 L

Kompjuter All In One Dell Inspiron. Te gjitha ne nje. Ekran 27 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px me prekje. Procesor te gjenerates se 10. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

  • Intel® Core™ i7-10510U
  • 12GB RAM + 512GB SSD
  • 27″ FHD Touch Display
  • Intel® UHD Graphics 620

Ka stok

Shitur: 9 copë

SKU: ITD1263 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
GENERAL
Screen size

27"

Aspect Ratio

16:9

Resolution

Full HD 1920 x 1080

Touchscreen

Yes

Color gamut

72%

Panel technology

Touchscreen LCD

Backlight Technology

LED backlight

Refresh rate

60 Hz

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10510U

Processor Frequency

Base frequency 1.80 GHz, Max frequency 4.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

12GB

Memory

512GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

CONNECTIVITY
Interfaces

USB Ports 4
USB 2.0 Type A Ports 1
USB 3.0 Type A Ports 3
HDMI Outputs 2
HDMI Input

Bluetooth Enabled

Yes

Wireless Networking

Wireless-AC

Number Of Internal 2.5" Bays

1

Number of M.2 Slots

1

POWER
Input voltage

100 VAC-240 VAC

Diameter (connector)

4.5 mm

Input frequency

50 Hz-60 Hz

KEYBOARD AND MOUSE
Type

Wireless keyboard & mouse

Features
Front-Facing Camera

Yes

Operating System

Windows 10 Home

Cooling System

Air

Built-In Microphone

Yes

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

45 x 61 x 41 cm

Weight

9.9 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu