Dell Backpack 15.6″ Pro

6,300 L

Mbani laptopin tuaj, tabletin dhe aksesoret e rendesishem te sigurte me canten e shpines ekologjike nga Dell. Me mbulese rezistente ndaj ujit, sigurohet qe pajisjet tuaja nuk demtohen nga uji ne mot me shi.

Ka stok

Shitur: 241 copë
SKU: SBZA9541 Modeli: PO1520PS Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim