Ofertë!
OFERTË ONLINE

Dell Backpack Essential 15.6″

1,390 L

Kurseni: 1,100 L

Çantë shpine nga Dell. E përshtatshme për laptop me madhësi deri në 15.6 inç. Çanta ka hapesirë të bollshme dhe dizajn të thjeshtë me plot hapsirë për sendet tuaja personale. Përbëhet nga material cilësor poliestre dhe është tepër rezistente.

Ka stok

SKU: CNG2346 Modeli: ES1533P Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi City Sling Bag

1,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Notebook Compatibility

15.6"

Material

100 % Polyester

Dimensions

34 cm x 15 cm x 45 cm

Weight

621 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack