Dell Backpack Urban 15″

4,900 L

E bukur dhe e lehte, plot stil dhe e rehatshme. Cope e forte e thurur. Rezistente ndaj gervishtjeve. Kompakte dhe mbron pajisjet tuaja nga goditjet e ndryshme.

Ka stok

SKU: SBZA9503 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell Backpack Urban 15″