Dell G15 15.6″, 512GB SSD, AMD

149,990 L

 

Përjetoni performancë të shkëlqyer pavarësisht nëse jeni duke luajtur ose transmetuar në lidhje të drejtëpërdrejtë, falë procesorëve të serisë H AMD Ryzen™ 5000. Procesorët kombinohen me memorjen 512 GB, dhe grafikën NVIDIA GeForce RTX dhe japin laptopin e mrekullueshëm Dell G15. Peshon pak dhe mund ta merrni kudo me vete.

 

• AMD Ryzen™ 7 5800H
• 8GB, 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Gray

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5800H

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Base 3.2 GHz
Max. 4.4 GHz

Processor Cache

16MB of L3 Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3050

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

VRAM

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

BT 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1 USB 2.0 port
1 USB 2.0 with PowerShare port
1 USB Type-C® port
1 USB 3.2 port
1 HDMI port
1 Power In port
1 RJ45 Ethernet port
1 Headset (Headphone and Microphone combo) port

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

Stero speakers with Realtek

CAMERA
Front Camera

1280 x 720 (HD) at 30 fps, HD RGB camera with digital-array

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Precision Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

86WHr

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.57kg

Dimensions

26.9 mm x 357.3 mm x 272.8 mm

POWER
AC Adapter Power

180W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu