Dell G15 5511, 15.6″, 512GB SSD, Core i7

154,990 L159,990 L

 

Edicioni Special G15 nga Dell vjen me performancë të shkëlqyer që do jua bëjë të luajturin akoma më të thjeshtë edhe më argëtues. Ka procesor Intel® Core™ i7-11800H dhe memorje prej 512 GB-ësh. Ndjehuni profesionistë dhe dominoni në çdo betejë!

• Intel® Core™ i7-11800H
• 8GB, 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 3050

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Asus TUF Dash F15 Gaming 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

214,990 L
Kurseni: 25,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Dark Grey

TYPE

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-11800H

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.60GHz

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

LED

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3050

GRAPHICS MEMORY

4GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 HiSpeed USB 2.0
1 HiSpeed USB 2.0 with PowerShare
1 USB 3.2 Gen 1 Type-C port with DisplayPort with alt mode
1 SuperSpeed USB 3.2
1 HDMI
1 Power in
1 RJ45
1 Headphones/mic

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Dual-array microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Stero speakers with Realtek
ALC3254, 2 W x 2.5 W

CAMERA
FRONT CAMERA

HD RGB camera with digital-array microphones in camera assembly

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY CAPACITY

56WHr

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

24.9mm x 357.26mm x 272.83mm

WEIGHT

2.65kg

POWER
AC ADAPTER POWER

180 Watt AC Adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu