Dell G3 15 Gaming 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

106,600 L

Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinierike.

  • Intel® Core™ i5-10300H
  • 8GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 15.6″ FHD LED Display
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650 Ti 4GB DDR6

Ka stok

Shitur: 124 copë

SKU: ITD1344 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10300H

Processor family

10th Gen core i5

Processor Frequency

Base frequency 2.50 GHz, Max up to 4.50 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIE NVME M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Refresh Rate

120Hz

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce® GTX 1650 Ti 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

DDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes, 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1 HDMI 2.0
1 SuperSpeed USB 3.2 Gen 1
2 SuperSpeed USB 2.0
1 Headset Jack
1 USB-C DisplayPort Alt-Mode
1 Standard SD Card slot
1 Wedge lock slot
1 Thunderbolt™ 3 Port (USB 3.1 Gen 2 Type-C™ with support for 40 Gbps Thunderbolt and DisplayPort)
1 MiniDP
1 RJ-45 Killer Networks E2500V2 Gigabit Ethernet Port

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.18lb (2.34kg)

Height

0.85" (21.6mm)

POWER
AC Adapter Power

130 Watt E4 AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

Battery

Charging Adapter

Charging Cable

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu