Dell G5 SE Gaming 15,6″, 16GB, 1TB SSD, AMD

165,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor AMD dhe karte grafike AMD Radeon™ RX 5600 6GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra me frekuence rifreskimi 144Hz. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • AMD Ryzen™ 9 4900H
  • 16GB RAM + 1TB SSD
  • 15.6″ FHD Display 144Hz
  • AMD Radeon™ RX 5600 6GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1355 Modeli: I5505-A712SLV-PUS Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 9 4900H

Processor Frequency

Base frequency 3.30 GHz, Max frequency up to 4.40 GHz

Processor cores

8 cores

PROCESSOR CACHE

8MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ RX 5600

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Killer 1650i Wi-Fi 6 (WiFi 802.11ax)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

RJ-45 port
1 x Hi-Speed USB 2.0 Type-A
1 x SuperSpeed USB 3.0 Type C
1 x SuperSpeed USB 3.0 Type-A
1 x HDMI Out 2.0
1 x Combo Jack (Headphone/Microphone)
1 x SD Card Reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.4kg

Height

36.55 (W) x 2.16 (H) x 25.4 (D) cm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu