Ofertë!
VETEM ONLINE

Dell Gaming 23.6″ Monitor SE2417HGX

19,900 L

Perjetoni pamje me cilesi te larte dhe kohe reagimi shume te shpejte. Me lidhjen HDMI te permiresuar dhe me dy porta mund te luani dhe te punoni ne te njejten kohe. Shijoni pamje te qarta dhe kualtitet te larte ne cilesi Full HD me rezolucion 1920 x 1080.

Ka stok

SKU: SBAI0709 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

23.6"

Response Time

5ms

Refresh Rate

60Hz

Resolution

1920×1080, at 60 Hz (VGA) and up to 75 Hz (HDMI)

Panel Type

TN

Brightness

300 cd/m² (typ)

Contrast Ratio

1,000:1 (typical)

Color Gamut

84% NTSC (CIE1976), 72% NTSC (CIE1931)

Color Depth

16.7 million

Display Screen Coating

Anti-glare with 3H hardness

Backlight Technology

LED light bar system

Viewing Angles

160° vertical / 170° horizontal

Pixel Pitch

0.2715 mm x 0.2715 mm

Dell Display Manager Compatibility

Yes, and with Dell Easy Arrange

Tilt Angles

-5° to 21°

POWER
Voltage Required

100 ~ 240 VAC / 50 or 60 Hz ± 3 Hz / 1.6A

Power Consumption (Operational)

17W (typ) ~ 25W (max)

Power Consumption (Switched Off)

Less than 0.3W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

330.1 mm x 555.20 mm x 55.0 mm

Weight

4.35 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Monitor panel
1x Stand riser
1x Stand base
1x Power cable
1x HDMI cable
Quick setup guide

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu