Dell Gaming Backpack 17.3″

4,900 L

Cante shpine nga Dell. E pershtatshme per laptop 17.3 inch. Me hapesire te bollshme dhe dizajn te vecante. E perbere me material te fort dhe shume cilesor, ruan temperature te ulet ne brendesi per shkak te materialit reflektues. 

Ka stok

Shitur: 142 copë

SKU: SBZA9518 Modeli: GM1720PE Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

17.3"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell Gaming Backpack 17.3″