Dell Inspiron 2-in-1 5491 14″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

88,800 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10. Tastiere me ndricim. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • Intel Core i5-10210U
  • 8GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 14″ FHD Display
  • Intel UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAID1466 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10210U

Processor family

10th Gen core i5

Processor Frequency

Base Frequency 1.60 GHz, Max frequency 4.20 GHz

Processor Cache

6MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

2

Memory

512GB SSD

SSD Details

PCIE NVME M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Intel UHD

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 2.0
(1) USB-C 3.1 Gen 1/DisplayPort
(1) HDMI
(1) LAN
(1) Headphone/microphone combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.86 kg

Height

19.32 mm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu