Dell Inspiron 2-in-1 5591 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

99,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD me prekje. Ekrani mund te kthehet deri ne 180 grade. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Me kend shikmi 178 grade.

  • Intel Core i5-10210U
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • Intel UHD Graphics

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1119 Modeli: INS0048855PC Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10210U

Processor Frequency

Base Frequency 1.60 GHz, Max frequency 4.20 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 2.0
(1) USB-C 3.1 Gen 1/DisplayPort
(1) HDMI
(1) LAN
(1) Headphone/microphone combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.86 kg

Height

19.32 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu