Ofertë!

Dell Inspiron 3493 14″, 4GB, 128GB SSD, Core i3

51,500 L

Ekran 14 inch me prekje me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe perdorimi i programeve te finances.

  • Intel® Core™ i3-1005G1
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 14″ HD Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1292 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor Frequency

Base Frequency 1.20 GHz, Max frequency 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac 1×1

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x SD Card Reader
1 x USB 2.0
1 x Wedge-shaped lock slot
1 x Power
1 x HDMI 1.4b
1 x RJ45
2 x USB 3.1 Gen 1
1 x Headphone & Microphone Audio Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8 kg

Height

19.32 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu