Dell Inspiron 3593 15.6″, 12GB, 512GB SSD, Core i7

105,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD me prekje. Procesor te gjenerates se 10-te. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance etj.

  • Intel® Core™ i7-1065G7 Processor
  • 12GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ FHD IPS Touch Display
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 546 copë

SKU: ITD1254 Modeli: 3593 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.30 GHz, Max frequency 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8MB

MEMORY & STORAGE
Ram

12GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris™ Plus Graphics

Graphics memory

Graphics Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac 1×1 WiFi &

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x SD Card Reader
1 x USB 2.0
1 x Wedge-shaped lock slot
1 x Power
1 x HDMI 1.4b
1 x RJ45
2 x USB 3.1 Gen 1
1 x Headphone & Microphone Audio Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

Nr. of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2 kg

Height

20.6 mm

POWER
AC Adaptor

65W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu