Dell Inspiron AIO PC 23.8″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

99,990 L

 

Kompjuter te gjitha ne nje nga Dell. Ekran 23.8 inch me prekje dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

• Intel® Core™ i3-1115G4
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 23.8″ FHD Touch Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1550 Modeli: I5400-3869BLK Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i3 Processors

PROCESSOR CACHE

6 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.10 GHz

Processor Cores

2

Memory & Storage
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

1

SSD DETAILS

M.2 NVME PCIe

CARD READER INTEGRATED

Yes

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wireless-AX

ETHERNET LAN

Yes, 10/100/1000

BLUETOOTH

Bluetooth 5.0, M.2 card

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• 1 x HDMI
• 1 x USB 2.0 Type A
• 3 x USB 3.1 Type A
• 1 x USB 3.1 Type C
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector
• 1 x headphone / microphone combo jack (3.5mm)

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.2 kg

Dimensions

41.2 cm x 4.1 cm x 53.9 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu