Second Chance

Dell KB813 Keyboard And MS111 Mouse Combo

990 L

 

Tastierë dhe maus Dell sëbashku në një paketim. Tastiera është e plotë me 104 taste  ndërsa mausi është optik dhe ka 3 butona. Mausi është i përshtatshëm për të punuar vetëm me dorën e djathtë.

Ka stok

SKU: AKS15 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Keyboard
Connectivity Technology

Wired

Security Devices

Smart card reader

Interface

USB

Keys Qty

104

Features

Palm rest, spill-resistant, low profile keys

Dimensions (WxDxH)

17.6 in x 5.9 in x 1.6 in

Weight

600 gr

OS support

Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 and 11; Mac; Linux 6.x, Ubuntu, Chrome and Android OS

Mouse
Model

MS111

Number of Buttons

3

Interface Type

USB

Style

Mini,3D,Finger

Hand Orientation

Right

DPI

1000

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse