Dell Laser Wired Mouse MS3220

2,490 L2,790 L

 

Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin tuaj. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Punoni më shpejt me mausin me kabllo Dell Laser – MS3220. Ndjeshmëria 3200 DPI ju lejon të lundroni lehtësisht dhe pa probleme në monitorë me rezolucion të lartë 4K.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Grey, Black

INPUT DEVICE
Connectivity

Wired

Movement Detection Technology

Laser

Buttons Qty

5

Movement Resolution

3200 dpi

Features

Mechanical scroll/tilt wheel

CONNECTIVITY
Interfaces

USB Type A

Run Time

18 months

SOFTWARE
OS Required

Linux, Microsoft Windows Server, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Dimensions

6.35 x 3.8 x 11.4mm (2.5 in x 1.5 in x 4.5 in)

Weight

98g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim