DELL Latitude 3520 Y222F, 15.6″, 256GB SSD, Core i5

134,990 L139,990 L

 

I vogël kompakt dhe tepër efektiv. DELL Latitude 3520 është laptopi që jeni duke kërkuar. i pajisur me Procesor të gjeneratës 11, 8GB RAM dhe memorie të brendshme 256GB.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8/16GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.2 GHz

Processor Cache

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2x SO-DIMM

SSD Details

NVMe, PCI Express

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

WVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN

10, 100, 1000 Mbit/s

Bluetooth

BT 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x USB ports with PowerShare support
1 x USB 3.2 Gen 2×2 Type-C
1 x HDMI
1 x Combo headphone/mic
1 x USB 2.0
1 x Ethernet Lan RJ-45

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Yes, 2 speakers

CAMERA
Front Camera

HD Camera 30 fps

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

54 Wh

Number of battery cells

4-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.79 kg

Dimensions

1.81 cm x 240.9 mm x 361 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu