Të Përdorura

Dell Latitude 5300 2-in-1,13″, 8GB, 500GB SSD, Core i5

27,990 L

 

Dell Latitude 5300 2-in-1, 13.3” do ju asistojë më së miri në biznesin tuaj. Me rezolucion Full HD dhe procesor të gjeneratës së 8, memorje 500GB dhe jetëgjatësi ky laptop kompakt do ju mahnisë me fuqinë e tij.

• Intel® Core™ i5-8365U
• 8GB RAM + 500GB SSD
• 13″ FHD Display
• Intel UHD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP400 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8365U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.10 GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel UHD Graphics 620

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x Headphone/microphone combo jack
1 x SD Card
2 x USB 2.0
1 x USB Type-C
1 x HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

720

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

42WHr

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.88 kg

Dimensions

376 x 250.7 x 232.5 mm

POWER
AC Adapter Power

65 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger