Të Përdorura

Dell Latitude 5400,14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

19,990 L

 

Një laptop i orientuar drejt biznesit i cili do ju ndihmojë të përfundoni projektet tuaja me lehtësi falë karakteristikave të tij si performanca e fuqishme me procesor të gjeneratës së 8 dhe ekrani 14” me rezolucion Full HD i cili mundëson imazhe të mahnitshme dhe të detajuara.

• Intel® Core™ i5-8365U
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 14″ FHD Display
• Intel HD Graphics

Ka stok

SKU: LAP394 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8365U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.10 GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

120GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

‎Intel HD Graphics

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

10/100 Mb/s Fast Ethernet

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)
1 x USB Type-C
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x RJ-45
1 x Media Card Slot

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

720

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

68 Wh

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.52 kg

Dimensions

322.58 x 215.9 x 20.32 mm

POWER
AC Adapter Power

65 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger