Second Chance

Dell Monitor UltraSharp 30″ UP3014T, 2K

29,990 L

 

Monitor 30 inch me rezolucion 2560 x 1600 2K. Mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te programeve te ndryshme dizajni dhe arkitekture.

Ka stok

Shitur: 34 copë

SKU: MON18-B Modeli: U3014T Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Display
Display Resolution

1600 x 2560 pixels

Screen size

30"

Aspect Ratio

Widescreen (16:10)

Panel Type, Surface

In-plane switching

Optimal resolution

2560 x 1600 at 60 Hz

Contrast Ratio

1000:1

Brightness

350 cd/m²

Response Time

6ms

Refresh Rate

60Hz

Viewing Angle

(178° vertical / 178° horizontal)

Colour Support

• Abobe RGB 99%
• sRGB 100%

Pixel Pitch

0.251 mm

Backlight Technology

LED

Display Type

LED-backlit LCD monitor – 30"

Display Screen Coating

Anti-glare, 3H Hard Coating

Flat Panel Mount Interface

VESA (100 mm)

Connectivity

• 1 Dual Link Digital Visual Interface connectors (DVI-D) with HDCP
• 1 DisplayPort 1.2 (DP)
• 1 Mini DisplayPort 1.2 (mDP)
• 1 High Definition Multimedia Interface (HDMI)
• 1 USB 3.0 upstream port
• 4 USB 3.0 downstream ports
• 1 DisplayPort out (MST)
• 1 Audio out
• DC power connector for Dell Soundbar (AX510)
• USB 3.0 Hi-Speed Hub (with 1 USB upstream port and 4 USB downstream ports)
DC-out

Built-in-devices

USB 3.0 Hi-Speed Hub (with 1 USB upstream port and 4 USB downstream ports)
DC-out

Security

Security lock slot (cable lock sold separately)
Anti-theft stand lock slot (to panel).

Dimensions & Weight
Dimensions with stand (H x W x D)

201.4mm x 689.7 mm x 449.2 mm

Weight

7.3 kg

Power
Voltage Required

AC 120/230 V (50/60 Hz)

Power Consumption (Operational)

38.4 W

Power Consumption Stand by / Sleep

0.3 Watt

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu