Dell NB 3593 15.6″, 4GB, 256GB SSD, Core i5

79,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance, programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i5-1035G1
  • 4GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA GeForce MX230 2GB

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 139 copë
SKU: SAID1437 Modeli: 3593 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

Processor

Intel® Core™ i5-1035G1

Processor Details

Base frequency 1.0 GHz, Max Frequency 3.60 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

FHD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® MX230 2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1
(1) HDMI
(1) USB Type C
(1) USB 2.0
(1) RJ45
(1) Standard SD Card slot
(1) Wedge Lock slot
(1) Headphone/Mic
(1) Power-in

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.20 kg

Height

22.7 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu