Dell NB 3593 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

119,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD.  Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete.

  • Intel Core i7-1065G7
  • 16GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • Intel UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAID1238 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor Frequency

Base frequency 1.3 GHz, Max frequency 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

FHD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1
(1) HDMI
(1) USB Type C
(1) USB 2.0
(1) RJ45
(1) Standard SD Card slot
(1) Wedge Lock slot
(1) Headphone/Mic
(1) Power-in

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.20 kg

Height

22.7 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu